Nowość SATEL
Systemy sygnalizacji pożaru

31/08/2017

Niezawodny system wykrywania i sygnalizacji pożaru.

Połączenie 20-to letniego doświadczenia w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń z zaawansowaną technologią produkcji zaowocowało zaprojektowaniem i wdrożeniem do produkcji szeregu urządzeń, które swoimi możliwościami przewyższają produkty dostępne dotychczas na rynku. Pełna zgodność z wymaganiami norm serii EN54 oraz Rozporządzenia MSWiA dotyczącego świadectw dopuszczenia pozwala zastosować urządzenia SATEL wszędzie tam, gdzie wymagają tego odpowiednie przepisy.

System sygnalizacji pożarowej CSP to nowoczesne konwencjonalne urządzenia przeznaczone do instalacji w mniejszych obiektach wymagających dedykowanego systemu sygnalizacji pożarowej – np. małych hotelach, pensjonatach, przedszkolach, szkołach, bankach itp. System CSP idealnie sprawdza się również w zabezpieczaniu pojedynczych pomieszczeń, takich jak szatnie, serwerownie czy podręczne magazynki.

Oferta firmy SATEL z zakresu urządzeń sygnalizacji pożarowej jest kompleksowa. Szeroka gama dostępnych urządzeń, od ręcznych ostrzegaczy pożarowych w wykonaniu dostosowanym do montażu wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz, po automatyczne czujki dymu, ciepła i multisensorowe, pozwalają dopasować poziom zabezpieczenia do potrzeb konkretnego obiektu. Możliwość podłączenia szeregu urządzeń sygnalizacji zagrożenia pożarowego powoduje, że system CSP jest w stanie zapewnić skuteczną sygnalizację alarmu pożarowego. Dodatkowym atutem są wyjścia do systemów transmisji informacji o pożarze oraz uszkodzeniu – podłączenie CSP do specjalistycznych systemów monitoringu pożarowego pozwoli na automatyczne wezwanie służb ratowniczo-gaśniczych.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: